Witaj gość! Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się całkowicie za darmo.
Login 57.pl:      Haslo:      zapamiętaj    

Szukaj:       statystyki  |  regulamin
Forum dyskusyjne  /  Hydepark  /  Podanie do bierzmowania
 załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
Autor wiadomości Treść wiadomości
eRRoR
-> młodzik
->
Wysłano: Sob Paz 01, 20:52 cytuj

ma ktos takie cus?? sam nie wiem jak to napisac ;/ ;/

jakby co to gg: 5324042

dodaj do znajomych
Wizytówka eRRoR:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Tomekk
-> stały bywalec
->
NoN@me®
Wysłano: Nie Paz 02, 08:16 cytuj

eRRoR = młody... nie wiem jak byłem bierzmowany
to nic takiego nie pisałem... ale poszukaj moze na stronie
internetowej znajdziesz...

""Jak pomyślisz o zdradzie to pomyśl o mnie!!! Jak zdradzisz to zapomnij o mnie...!!!""
""Słowo "KOCHAM" mów wtedy gdy jesteś pewna tego co czujesz...!!!""
dodaj do znajomych
Wizytówka Tomekk:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Słonko
-> fanatyk
->
Wysłano: Pon Paz 03, 13:01 cytuj

Ja pisałam, ale nie pamiętam jak to szło - sory.

Pszczółki to robią, muchy to robią, motyle też to robią, a może my też to zrobimy?... eeee zapomnij o tym... my i tak nigdy nie nauczymy się latać...
dodaj do znajomych
Wizytówka Słonko:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
roOoza
-> fanatyk
->
Wysłano: Sro Paz 19, 09:16 cytuj

Podanie do bierzmowania, ja tez mam w tym roku bierzmowanie, ale zadnego podania do napisania nie mam. Co ty masz tam napisac, dlaczego chcesz byc blizej z bogiem czy co. Najlepiej to zapytaj sie ksiedza jego zasrany interes zebys wiedzial jak to masz napisac no nie

[color=red][b]12x Nie pisz całych postów na kolorowo...

Oczy są zwiercadłem duszy...
dodaj do znajomych
Wizytówka roOoza:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Szaman
-> maniak
->
Wysłano: Pia Paz 21, 05:21 cytuj

Ja miałem mieć bierzmowanie w październiku ale się przeniosło na maj. No i musze chodzić do kościoła co niedziele bo jest sprawdzana obecność (to nie żaden problem). Ale są jeszcze pytania te pierwsze to jeszcze banalne ale następne to już przesada jest ich 37. I trzeba na pamięć.

dodaj do znajomych
Wizytówka Szaman:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Karolcia
-> guru
->
Wysłano: Pia Paz 21, 11:26 cytuj

ja miałam bierzmowanie ale żadnego podania nie pisałam... i najlepsze było to ze nie musielismy sie tych 200 pytan uczyc po prostu ksiadz na lekcji kazdego spytała regulke bierzmowania i 7 darów Ducha Swietego i dal 5 i po sprawie... a dzien przed bierzmowaniem to jeszcze nawet nie wiedzielismy dokładnie gdzie kto ma stac a w czasie bierzmowania było spoko, przyznam sie troche sie usmiałam i siora jako mój swiadek mnie ciagle szturchał zebym sie uspokoiła bo ten ksiadz co nas bierzmował miał ponad 85 lat i był troche głuchy bardzo niskiego wzrostu i w czasie takiego kazania krzyczał do nas i nawijał o szatanie --- jak widzisz szatana to uciekaj!!! --- tam trzeba było byc, a bierzmowanie jeszcze raz bym wzieła z checia

... Roses, are covering your face
And with my mind I\'m calling out for you
But all that\'s left are
Roses, covering your face
But you cannot hear me ...

B.
dodaj do znajomych
Wizytówka Karolcia:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Madzia_Anioleczek
-> maniak
->
Wysłano: Pon Lis 28, 15:32 cytuj

u mnie do bierzmowania mam przez 3 lata spotkania raz w tygodniu musze na nich byc i co niedziele sprawdzana obecność a jak sie nie bedzie miało chociaż jednego miesiaca niezaliczonego to nie dopusci trzeba chodzić dodatkowo jeszcze rok a jak nie dopusci do bierzmowania u siebie w kościele to do innego też nie mozna iść bo nie da pozwolenia proboszcz.

Pękło niebo na pół i pod stopami ziemia...

www.ergona.fotka.pl
dodaj do znajomych
Wizytówka Madzia_Anioleczek:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Dobo
-> maniak
->
Wysłano: Pon Lis 28, 17:51 cytuj

najlepsze to są imiona jakie sobie można wziąć na bierzmowanie; ja sobie wziałem BONAWENTURA heh a jakie wy wzieliście?

Life is Brutal
dodaj do znajomych
Wizytówka Dobo:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
LHKR
-> stały bywalec
->
Wysłano: Pon Lis 28, 18:49 cytuj

ja w przyszłym roku biore Teodor :]

Just smile for me...
dodaj do znajomych
Wizytówka LHKR:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Karolcia
-> guru
->
Wysłano: Pon Lis 28, 18:59 cytuj

ja wziełam sobie Joanna, ze wzgledu na moja siore co niestety umarła:/

... Roses, are covering your face
But all that\'s left are
Roses, covering your face
But you cannot hear me ...

B.
dodaj do znajomych
Wizytówka Karolcia:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Madzia_Anioleczek
-> maniak
->
Wysłano: Wto Lis 29, 20:47 cytuj

znajomy sobie dał Alfons. hahaha normalnie te imiona są powalające

www.ergona.fotka.pl
dodaj do znajomych
Wizytówka Madzia_Anioleczek:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Dobo
-> maniak
->
Wysłano: Wto Lis 29, 23:21 cytuj

cytuj:
znajomy sobie dał Alfons.

eh czemu ja o tym nie pomyślałem :wink: heh a tak w ogole to chciałem KWADRAT czy tam kwadratus ale mi ksiądz zabronił :evil:

Life is Brutal
dodaj do znajomych
Wizytówka Dobo:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Madzia_Anioleczek
-> maniak
->
Wysłano: Sro Lis 30, 15:04 cytuj

hehe czemu zabronił? w końcu to sie wybiera z imon jakichś świetych

www.ergona.fotka.pl
dodaj do znajomych

Aby móc korzystać z szybkiej odpowiedzi musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć za darmo tutaj.

załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
1

forum.57.pl - kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione
polecamy: sms na dobranoc, programy, tapety na pulpit, ściąga, gry online, fotoblog
zasilenia simplus, salon fryzjerski rzeszów, Strony WWW Rzeszów, muzyka