Witaj gość! Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się całkowicie za darmo.
Login 57.pl:      Haslo:      zapamiętaj    

Szukaj:       statystyki  |  regulamin
Forum dyskusyjne  /  Życie codzienne  /  Biuro wirtualne
 załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
Autor wiadomości Treść wiadomości
lanaa
-> młodzik
->
Wysłano: Pia Paz 11, 13:26 cytuj

Czy ktoś z was zastanawiał się nad takim rozwiązaniem? ja właśnie nawiązuje współpracę z http://biurowirtualne.warszawa.pl myślę że przyczyni się to do tego że moja firma stanie się bardziej znana i co najważniejsze uzyska Warszawski adres A czy wy korzystacie z takich rozwiązań?

dodaj do znajomych
Wizytówka lanaa:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
krn78
-> młodzik
->
Wysłano: Pia Paz 11, 13:50 cytuj

Co to za praca, skoro z Lublina wymaga warszawskiego adresu?
Nie wiem, dlaczego to akurat jest najwazniejsze, ale gdybym ja zakladal firme, staralbym sie raczej znalezc klientow na lokalnym rynku, bo dojazdy i transport kosztuja i mase pieniedzy, i mase czasu. Nie szkoda Ci zycia na takie pomysly?

- Prosze cie, narysuj mi baranka.
-=-
Grupa Strzelecka 'Dziki Zachod'
HW30+Bushnell, HW40, Makarov, FWB300S
-=-
Zawsze jest jakiś powód, żeby upiec chleb...
dodaj do znajomych
Wizytówka krn78:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
emm
-> młodzik
->
Wysłano: Czw Cze 05, 12:15 cytuj

Wydaje się mi że wszystko zależy od tego jaki jest rodzaj działalności firmy. Firmy zajmujące się na przykład tworzeniem stron internetowych działają na terenie całej Polski, a nawet szerzej. W takim wypadku wirtualne biuro do obsługi firmy może się sprawdzić.
http://www.biuro-excelio.pl/ Z tego co obserwuje to tematyka biur wirtualnych się rozwija i coraz więcej firm korzysta z tego udogodnienia. Cenowo wychodzi to taniej niż wynająć tradycyjne biuro.

dodaj do znajomych
Wizytówka emm:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
krn78
-> młodzik
->
Wysłano: Czw Cze 05, 18:11 cytuj

emm napisal/a:
Firmy zajmujące się na przykład tworzeniem stron internetowych działają na terenie całej Polski, a nawet szerzej. W takim wypadku wirtualne biuro do obsługi firmy może się sprawdzić.

Mylisz sie.
Jesli ktos tworzy strony, bez problemu stworzy wlasna i wrzuci ja na jakis serwis hostingowy, za kontakt podajac email... i juz nie da zarobic ani spamerom jak Ty, ani tez firmom, ktore reklamujesz. Kaska zostanie w jego wlasnej kieszeni i wyda ja na co chce. Lepiej, taniej, i byc moze nawet bardziej profesjonalnie, bo ten, kto tworzy strony, wie co i jak.

- Prosze cie, narysuj mi baranka.
-=-
Grupa Strzelecka 'Dziki Zachod'
HW30+Bushnell, HW40, Makarov, FWB300S
-=-
Zawsze jest jakiś powód, żeby upiec chleb...
dodaj do znajomych
Wizytówka krn78:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną

Aby móc korzystać z szybkiej odpowiedzi musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć za darmo tutaj.

załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
1

forum.57.pl - kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione
polecamy: sms na dobranoc, programy, tapety na pulpit, ściąga, gry online, fotoblog
zasilenia simplus, salon fryzjerski rzeszów, Strony WWW Rzeszów, muzyka