Witaj gość! Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się całkowicie za darmo.
Login 57.pl:      Haslo:      zapamiętaj    

Szukaj:       statystyki  |  regulamin
Forum dyskusyjne  /  Życie codzienne  /  jak rozciągnąć koszulę?
 załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
Autor wiadomości Treść wiadomości
andzik_93
-> maniak
->
Wysłano: Sob Cze 18, 22:29 cytuj

Mam problem,kupiłam na Allegro koszulę.Jest dobra,tylko troszkę obcisła,chciałabym żeby była bardziej luźna.Czy są jakieś sposoby aby ją lekko rozciągnąć? Skład to 80% bawełny i 20% poliester.Proszę o rady

dodaj do znajomych
Wizytówka andzik_93:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
krn78
-> młodzik
->
Wysłano: Sob Cze 18, 23:04 cytuj

Diabli wiedza... a jest w ogole rozciagliwa? Jesli tak, to jest szansa, ze sie po jakims czasie noszenia rozciagnie. Jesli nie - coz... bedziesz musiala zaakceptowac obcisla.

- Prosze cie, narysuj mi baranka.
-=-
Grupa Strzelecka 'Dziki Zachod'
HW30+Bushnell, HW40, Makarov, FWB300S
-=-
Zawsze jest jakiś powód, żeby upiec chleb...
dodaj do znajomych
Wizytówka krn78:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
andzik_93
-> maniak
->
Wysłano: Nie Cze 19, 08:59 cytuj

no taka trochę nie bardzo rozciągliwa ;/ ale coś mi się kiedyś obiło o uszy jakieś prasowanie i rozciąganie na mokro.Tylko nie wiem czy dobrze pamiętam

dodaj do znajomych
Wizytówka andzik_93:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
krn78
-> młodzik
->
Wysłano: Nie Cze 19, 12:18 cytuj

Patrzac na to z perspektywy mechanika, moze byc tak ze rozciagniesz te koszule, ale ucierpia na tym jej wlokna, przez co latwiej moze sie przetrzec, podrzec... bedzie mniej wytrzymala

- Prosze cie, narysuj mi baranka.
-=-
Grupa Strzelecka 'Dziki Zachod'
HW30+Bushnell, HW40, Makarov, FWB300S
-=-
Zawsze jest jakiś powód, żeby upiec chleb...
dodaj do znajomych
Wizytówka krn78:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
kotr
-> młodzik
->
Wysłano: Pon Cze 20, 00:06 cytuj

Potrzebne są do tego 2 osoby jedna ciągnie za lewy rękaw, druga za prawy tylko trzeba uważać żeby nie porwać

a tak na poważnie to może lepiej nie rozciągaj bo dla koszuli na dobre to nie wyjdzie

dodaj do znajomych
Wizytówka kotr:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną

Aby móc korzystać z szybkiej odpowiedzi musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć za darmo tutaj.

załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
1

forum.57.pl - kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione
polecamy: sms na dobranoc, programy, tapety na pulpit, ściąga, gry online, fotoblog
zasilenia simplus, salon fryzjerski rzeszów, Strony WWW Rzeszów, muzyka