Witaj gość! Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się całkowicie za darmo.
Login 57.pl:      Haslo:      zapamiętaj    

Szukaj:       statystyki  |  regulamin
Forum dyskusyjne  /  Gadu-Gadu  /  Podglądanie gg
 załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
Autor wiadomości Treść wiadomości
kamilil
-> młodzik
->
Wysłano: Pia Lip 22, 08:09 cytuj

Odkryłem że ktoś z mojej listy podgląda moje rozmowy (na podstawie jego komentarzy).
Też chciałbym tak zrobić. Jak? Gdzie mogę znaleźć informacje na ten temat? I jak się można przed tym zabezpieczyć? Wiem że pdgladanie jest złe ale musze to wiedzieć.

dodaj do znajomych
Wizytówka kamilil:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
RaTaJ
-> młodzik
->
Wysłano: Pia Lip 22, 15:11 cytuj

Moim zdaniem jedynym możliwym sposobem jakim można podglądać rozmowy innych jest posiadanie trojana..tzn ktoś wysyła Ci plik Ty go otwierasz i już ma kontrolne nad Twoim kompem, np mój koleżka tak zrobiŁ i ma rozmowy kogo chce wystarczy wysłać plik na meila..aha i jest jeszcze jakiś program do takiego podsłuchiwania ale z tego co pamiętam, nie dziaŁał bo wymagał jakiegoś pliku którego nie mogłem znaleźć.

dodaj do znajomych
Wizytówka RaTaJ:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
BambOOchA
-> maniak
->
Wysłano: Sob Lip 23, 07:33 cytuj

żadnym trojanem nie podgląda sie rozmów!
można jedynie sie włamać na kogoś gg ale jak to już nie powiem. :]

Humor
dodaj do znajomych
Wizytówka BambOOchA:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
sopelek
-> młodzik
->
Wysłano: Sob Lip 23, 18:50 cytuj

oczywiscie ze moze podgladnac wiadomosci z gg
Jezeli dostales trojana ktos moze skopiowac ci caly folder gg i bedzie mial dostep do archiwum. W wiekszosci trojanow sa keyloggery, ktore pokazuja jakie klawisze sa wciskane ale wtedy nie widac przychodzacych wiadomosci. Cafeini ma funkcje zrzutu ekranow i widac co komu sie wyswietla w danej chwili.
Jezeli masz internet oparty na sieci lan to masz przej***ne bo wtedy mozna wykonac "sniff" i nie ma rady na to....niewazne jak ktos ma zabezpieczony komputer zawsze mozna zesniffowac go i czytac co kto pisze
Podobno jednym z programow do sniffowania mozna podsluchiwac rozmowy gg na odleglosc ale probowalem i nie dzialal.
Jest program GCG czy jakos tak i mozna podsluchac kazdego tylko trzeba znac jego nazwe uzytkownika i haslo.

dodaj do znajomych
Wizytówka sopelek:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
kamilil
-> młodzik
->
Wysłano: Pon Lip 25, 06:56 cytuj

A czy jak zmienie numer i hasło to dalej bedą mnie podglądać?

dodaj do znajomych
Wizytówka kamilil:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
BambOOchA
-> maniak
->
Wysłano: Pon Lip 25, 07:56 cytuj

no raczej. jak to działa na podstawie trojana to tak

Humor
dodaj do znajomych
Wizytówka BambOOchA:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
† ZOMBI †
-> stały bywalec
->
Wysłano: Sob Lip 30, 08:42 cytuj

sformatuj kompa, moze masz keyloggera i wie co piszesz a w lepszych programach tego typu tosze mmmmm mniej wiecej tak
Gadu-Gadu exe. :
11:29[Adam]
czesc
11:30[Adam]
tak? a myslalem z ejuz skonczyles

Tibia7,4 exe.
1234567
1234567haslo

dales cos podobnego koledze sorry przyjacielowi sprawdzalem czy dziala i czy umiem sie tym poslugiwac .
no dzialalo bez zarzutu wysuwalem mu Cd, otwieralem strony www, wlaczalem muzyke, zamykalem rozne zeczy, odwracalem polput do gory nogami, wylanczalem mu Pc itd. fajna zabawa ale wtedy niemial funkcji Keylogger mam teraz z taka opcja al eniechc em utego dawac wiem ze umiem i to m iwystarczy

tak lepiej sformatuj kompa mozliwe ze masz takiego keyloggera moglbyc nawet z ikonka do instalacji i z nazwa gry ale to tylko przykrywka (server) aby mogl sie polaczyc teraz sa takie tylko z enie potrzeba znac IP osoby ja musialem bo mialem starsza wersje;]

jestem umrzykiem - usunięto mnie z forum albo trafiłem tu przypadkiem
dodaj do znajomych
Wizytówka † ZOMBI †:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
aloiw
-> młodzik
->
Wysłano: Czw Sie 11, 11:09 cytuj

hej..przeczytałam to co piszecie i jestem nieco przerażona...zaraz ktoś wysyła mi jakieś bardziewie ja otwieram i ma kontrole nad moim kompem? możecie mi przyblizyć na czym ta kontrola polega? to że wysnunie mi sie cd to jeszcze pikuś..ale czy on widzi wszystko, załóżmy jakie strony odwiedzam, czy ma mozliwośc podglądania każdej operacji na moim komputerze u siebie i czy to znaczy, że może znac moje hasła na email, hasła dostępu do banku gdy robie przelew z mojego komputera?

dodaj do znajomych
Wizytówka aloiw:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
† ZOMBI †
-> stały bywalec
->
Wysłano: Pia Sie 12, 11:15 cytuj

moze zrobic opcje "podglad pulpitu" ale to dlugo sie laduje i jest nie wyrazne wiec o to sie nie martw a co to hasel itd. to mozesz sie bac bo Keylogger zapisuje wszystkie nacisniete klawisze lacznie z "Shitt""backspace""caps locck" wszystkie ale mozna je usunac http://skaner.mks.com.pl/skaner.html ale servery ktore umozliwiaja takie cos nie maj awiecej niz 730Kb wiec takich plikow nie odbieraj watpie zeby piosenka miala 730kb, lub jakis plik instalacyjny.

dodaj do znajomych
Wizytówka † ZOMBI †:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Rio
-> młodzik
->
Wysłano: Nie Sie 28, 12:43 cytuj

A czy takie cos jest mozliwe jezeli mam tlena i w tym gg ?

dodaj do znajomych
Wizytówka Rio:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
† ZOMBI †
-> stały bywalec
->
Wysłano: Nie Sie 28, 20:07 cytuj

www.pahac.com

zanim sciagniesz PRZECZYTAJ

dodaj do znajomych
Jarol-scs
-> wtajemniczony
->
Wysłano: Wto Sie 30, 12:54 cytuj

Jezu wstyd tak pisać nie wiedzą a piszą i to w dodatku same głupoty ja ci odpowiem na to pytanie możliwe że ktoś założył ci "PODSŁUCH" to jest taki program na gg ktory ma za zadanie no jak nazwa wskazuje podsłuchiwać rozmowy znajdziesz go i wiecej ciekawych programów na www.a.xa.pl

SaM TeGo ChCiAłEś

WWW.JAROL.FORA.PL ZaPrAsZaM KaŻdEgO ZaInTeReSOwanAeEGO

jakiś problem ? pisz odrazu bez jakich kolwiek głupich gadek ..... gg 4663661
dodaj do znajomych
Wizytówka Jarol-scs:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
john555
-> młodzik
->
Wysłano: Wto Wrz 27, 21:57 cytuj

Sprawdź to: http://www.archiwumgg.com - robisz podsłuch na czyjeś archiwum gg

dodaj do znajomych
Wizytówka john555:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Balamaethor
-> młodzik
->
Wysłano: Nie Paz 23, 08:46 cytuj

Ludzie! przerazacie mnie swoimi postami ;/
Blagam nie piszcie wiecej...

Na LAN jesli Twoje gadu nie laczy sie na port 443 czyli nie prowadzisz szyfrowanej rozmowy
* Podsluchujesz normalnie zwyklym sniffem
* Jesli jest switch, robisz dodatkowo arpspoofing pod bramke

Na Internecie lub LAN
* Wszystko sprowadza sie do tego aby zainstalowac komus keylogger-a lub jakies inne oprogramowanie pozwalajace podsluchiwac klawisz.
Zwykle logowanie do pliku z putty albo gadu to pare linijek kodu ;/

dodaj do znajomych
Wizytówka Balamaethor:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
PRZEDSZKOLAK
-> młodzik
->
Wysłano: Pon Lis 14, 01:12 cytuj

Oczywiscie ze mozna podgladac rozmowe gg! Mialem taki programik, zainstalowalem go dla testu! Bedac u starszej siostry (w innym miescie) moglem podgladac rozmowe mlodszej siostry korzystajacej z gg na komputerze z zainstalowanym owym programem (trojanem)!
Pozbylem sie tego bardzo szybko poniewaz posiadam za mala widze na ten temat... a po drugie na bawi mnie podgladanie rozmow innych osob!
8)

dodaj do znajomych
Wizytówka PRZEDSZKOLAK:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną

Aby móc korzystać z szybkiej odpowiedzi musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć za darmo tutaj.

załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz

forum.57.pl - kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione
polecamy: sms na dobranoc, programy, tapety na pulpit, ściąga, gry online, fotoblog
zasilenia simplus, salon fryzjerski rzeszów, Strony WWW Rzeszów, muzyka