Witaj gość! Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się całkowicie za darmo.
Login 57.pl:      Haslo:      zapamiętaj    

Szukaj:       statystyki  |  regulamin
Forum dyskusyjne  /  Miłość, przyjaźń  /  Zabawa uczuciami... i nie tylko
 załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
Autor wiadomości Treść wiadomości
martunia113
-> fanatyk
->
Wysłano: Wto Sie 22, 18:57 cytuj

Zaczęło się od tego że ja i moja siostra cioteczna zaczęłyśmy pisać do tego samego chłopaka i obydwie zapytałyśmy się czy mamy u niego szanse. Dorota (bo tak jej na imię) wie że ja się w nim kocham od półtora roku ale i tak z nim pisze. I ostatnio ten chłopak napisał mi że mnie (chyba) kocha. Jej to samo napisał a kiedy już się dowiedziałam że to żart powiedział że żadnej z nas nie kocha bo to za wcześnie. A teraz dowiedziałam się od jednej koleżanki że on napisał Dorocie że da jej szanse. (napiszę jeszcze że ona "bierze" każdego kto się nią zainteresuje i raczej chłopaki z naszej paczki nie przywiązują do niej uwagi). I teraz Dorota chce ich przekupić prezentem a mi powiedziała że nie ma pieniędzy i nic mi i mojej siostrze (rodzonej) nie kupi (a powiedziała że kupi). Teraz wiem dlaczego. I ja chciałam się poradzić jak o niego zawalczyć? Jak go przekonać do mnie?

P.S nie przywiązuję uwagi do tych prezentów, tylko do kłamstwa. Poza tym myślę że oni chcą się znowu nabijać z Doroty gorzej (dla mnie) jeśli to prawda że on coś do niej.

Dusza nie ma prawa do miłości, zanim nie zacznie kochać; otrzymuje miłość, kiedy ma miłość.
dodaj do znajomych
Wizytówka martunia113:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
angel__
Wysłano: Wto Sie 22, 20:01 cytuj

Naprawde interesuje Cie taki koleś który wyśmiewa się z waszych uczuć jednocześnie? Bez sensu. Zresztą wyznanie miłości przez sms jest dziecinne...
Spróbuj zauroczyć go czymś czym ona nie może, np. wymyśl coś inteligentnego, pogadajcie o wspólnych zainteresowaniach.

angel__
ja_poprostu1
-> gaduła
->
Wysłano: Wto Sie 22, 20:04 cytuj

a jest sens go do siebie przekonywać? jest tego warty? rozważ to...

what a dustbin is the memory of a man who never forgets...
dodaj do znajomych
Wizytówka ja_poprostu1:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Emka
-> guru
->
Idealistka :)
Wysłano: Wto Sie 22, 20:09 cytuj

Jak dla mnie to on robi sobie żarty z Was dwóch :/

Ciągle to czuję, mój wzrok jest wszędzie, dni mijają,
Nic nie pomaga na tę dawkę w mojej głowie,
Ale nie sypiam.
dodaj do znajomych
Wizytówka Emka:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Kszoczanka
-> moderator
->
Zła Dziewczyna
Wysłano: Wto Sie 22, 21:05 cytuj

Jaki prezent jakie wielkie halo ooo... Boże... ale gierki... czy na świecie nie ma normalnych facetów tylko musicie się za takich pajaców się zabierać ?

I want to give you some love!
Uki :*
dodaj do znajomych
Wizytówka Kszoczanka:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
MilQ
-> fanatyk
->
Wysłano: Sro Sie 23, 17:07 cytuj

Kszoczanka napisal/a:
czy na świecie nie ma normalnych facetów tylko musicie się za takich pajaców się zabierać ?

To pewnie było pytanie retoryczne, ale i tak wszyscy wiemy, że są normalni. Tylko z nimi dziewczyny nie mają problemówi i nie muszą tu pisać 8)

"Szczęście to jedyna rzecz która się mnoży jeśli się ją dzieli"
"Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym"
www.na-zakrecie.mylog.pl
dodaj do znajomych
Wizytówka MilQ:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Wafel
-> ekspert
->
I'm sweet sweet boy.
Wysłano: Sro Sie 23, 17:10 cytuj

Ja nie rozumiem kompletnie o co chodzi. Moze po prostu poczekaj. "Będzie to co musi być, wsłuchaj sie w pierwotny rytm..."

When I woke up tonight
I said I'm gonna make somebody love me
And now I know, now I know, now I know
I know that it's you
You’re Lucky, lucky, you're so lucky
dodaj do znajomych
Wizytówka Wafel:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
martunia113
-> fanatyk
->
Wysłano: Sro Sie 23, 19:08 cytuj

Chyba tak zrobie Wafel. Poza tym teraz po rozmowie z nim, chcę się z nim tylko zaprzyjaźnić, bo już nie mogę dłużej czekać na odwzajemnienie jego uczuć.

dzięki wszystkim za odpowiedzi

Dusza nie ma prawa do miłości, zanim nie zacznie kochać; otrzymuje miłość, kiedy ma miłość.
dodaj do znajomych
Wizytówka martunia113:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Bulletproof_Suicide
Wysłano: Sro Sie 23, 19:52 cytuj

Ech no bez kitu to jest żałosne aż. Po co chcesz walczyć o takiego kolesia, który pewnie by chciał "zamoczyć" tylko. Ech wy nastolatki.

When Shall I Be Free?
roOoza
-> fanatyk
->
Wysłano: Czw Sie 24, 09:52 cytuj

Daj sobie z nim spokój. Nie jest Ciebie wart On traktuje Cię jak Swoją zabawkę, jak przedmiot. Chcesz być tak traktowana Pisze smsy z wami dwoma. Pomyśl, a jak już nim będziesz to nie wykluczaj faktu, że dalej będzie z nią pisał i zaloze sie, że wszyscy jego koledzy wiedzą, co i która do niego w jakim smsie pisze...

Oczy są zwiercadłem duszy...
dodaj do znajomych
Wizytówka roOoza:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
martunia113
-> fanatyk
->
Wysłano: Czw Sie 24, 09:53 cytuj

Może dlatego że to właśnie jest taki wiek

dodaj do znajomych
Asiulaa
-> fanatyk
->
Wysłano: Pia Sie 25, 13:25 cytuj

Martunia nie możesz Go usprawiedliwiac! Robi źle i to barrrrdzo źle... Nawet człowiek w takim wieku nie powinien tak robic. Moim zdaniem nie jest wart tego co do Niego czujesz. Odpuść sobie.

\"Nawet gdybym ślepą chciała podążac w ciemności,
Tylko wtedy wyjdę do słońca,
kiedy Ty pójdziesz ze mną tak naprawdę do końca!\"

Myslovitz-\"Peggy Sue nie wyszła za mąż\"

Literka A! Literka Z! Literka S!, jak AZS!!! AZS Częstochowa!
dodaj do znajomych
Wizytówka Asiulaa:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
MaDzIa-_-
Wysłano: Pia Sie 25, 15:13 cytuj

Ech co za szczeniak... No jak tak mozna, nie rozumiem w ogole takiej postawy :? Odpusc sobie, walczyc o takiego buraka :?

^^Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Ciebie kochać:*^^
Kasztanka
-> młodzik
->
Wysłano: Pia Sie 25, 16:16 cytuj

Po co się w ogóle z nim zadawać.
Najlepszym planem moim zdaniem jest sobie odpuścic i pozwolić mu przejechać sie na twojej ciotecznej siostrze. Może niech ona da mu popalić. Facet będzie miał za swoje. On sie bawi czyimiś uczuciami, to niech ktoś się pobawi też jego...

dodaj do znajomych
Wizytówka Kasztanka:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Dominia
-> gaduła
->
Wysłano: Pia Sie 25, 16:42 cytuj

Daj sobie z nim spokoj, to najlepsza rada znajdz sobie kogos wartego twojej MIŁOŚCI xD Pozdro

I niech ten sen, słodko trwa..
Ty masz mnie a Ciebie ja..
Niech się wali cały świat,
nie odnajdą nigdy nas:*
dodaj do znajomych
Wizytówka Dominia:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną

Aby móc korzystać z szybkiej odpowiedzi musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć za darmo tutaj.

załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
1

forum.57.pl - kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione
polecamy: sms na dobranoc, programy, tapety na pulpit, ściąga, gry online, fotoblog
zasilenia simplus, salon fryzjerski rzeszów, Strony WWW Rzeszów, muzyka