Witaj gość! Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się całkowicie za darmo.
Login 57.pl:      Haslo:      zapamiętaj    

Szukaj:       statystyki  |  regulamin
Forum dyskusyjne  /  Trudne pytania  /  Pierwsze objawy ciąży? Jak poznać?
 załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
Autor wiadomości Treść wiadomości
Kszoczanka
-> moderator
->
Zła Dziewczyna
Wysłano: Sro Lis 23, 20:19 cytuj

A co będzie jak będzie w ciąży?
Wychowa to dziecko czy usunie ciąże?
Wie kto jest ojcem? (bo nie pammiętam czy pisałaś)

I want to give you some love!
Uki :*
dodaj do znajomych
Wizytówka Kszoczanka:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
† ZOMBI †
-> stały bywalec
->
Wysłano: cytuj

eh Kszoczek... ona wie kim jest ojciec, a gdy jednak sie okaze, ze jest w ciazy to bedzie duzo za pozno na usuniecie i nie mam pojecia co ona wtedy zrobi. ostatnio mnie ostro wnerwia, to jakos nie chce mi sie z nia o tym rozmawiac

jestem umrzykiem - usunięto mnie z forum albo trafiłem tu przypadkiem
dodaj do znajomych
Wizytówka † ZOMBI †:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
roOoza
-> fanatyk
->
Wysłano: Sob Lis 26, 12:22 cytuj

cytuj:
A ja jej nie współczuję. Jak głupia - to cierpi ;]

Nie oceniaj ludzi, jesli ich nie znasz... chcialbys zeby ktos powiedzial, ze jestes gejem tylko dlatego, ze stawiasz wlosy na zel Pewnie nie, wiec nie oceniaj kogos, ona nie jest glupia, tylko naiwna, facet namotal jej w glowie, to poszla z nim do lozka 8)... Ehhh no straszne by bylo gdyby ta dziewczynka jednak byla w ciazy. W sumie zawsze moze oddac dziecko jak je urodzi, jest to chyba lepsze rozwiazanie niz popelniac samobojstwo. Po tym jak zareagowal jej mezczyzna widac, ze popelnila blad wybierajac faceta... ale to jest jej sprawa... w podstawowce juz ucza skad sie biora dzieci, wiec wiedziala co robi.

Oczy są zwiercadłem duszy...
dodaj do znajomych
Wizytówka roOoza:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
† ZOMBI †
-> stały bywalec
->

roOoza napisal/a:
ona nie jest glupia, tylko naiwna

wiesz, ja ją znam i jednak uważam że mądra też nie jest,
nie chodzi akurat tylko o tą sprawe ale też o wiele innych incydentów, nie bede juz wymieniac

dodaj do znajomych
Wizytówka † ZOMBI †:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
kasiaa
-> młodzik
->
Wysłano: Czw Gru 08, 19:23 cytuj

Ej, moim zdaniem twoja kolezanka jest niezle walnieta... 13lat czy nie za wczesnie na sex??
Dziewczyno porozmawiaj z kolezanka niech sie do psychologa zglosi jesli ma problemy z wstrzemiezliwoscia... Rada test ciazowy.

dodaj do znajomych
Wizytówka kasiaa:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
boreasmun
-> młodzik
->
Wysłano: Sro Gru 21, 22:04 cytuj

I jak sie sprawa rozwinęła?

dodaj do znajomych
Wizytówka boreasmun:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
† ZOMBI †
-> stały bywalec
->

no, w miejscu stoi. dam wam znac za pare miesiecy czy jest w ciazy czy nie :wink:

dodaj do znajomych
Czarnaaa
-> młodzik
->
Wysłano: Pon Sty 16, 08:27 cytuj

Moim zdaniem dziewczyna 13-letnia mysli że dziecko to jak lalka, odlozy na polke jak jej sie znudzi (sorka za szczerość)...

Ja tez mam niemaly problem...
Nie jestem wcale ani za mloda, ani za stara na dzieci, ale ostatnio obawiam sie, ze jestem w ciąży...
2 tygodnie po możliwym zaplodnieniu zrobilam test i wyszedl, ze nic nie ma, czyli jest ok, ale...
Okres mi sie spoznia na obecną chwilke 2-gi dzień
Mój chlopak wie o mozliwej ciązy i jest w porzadku, okazal sie prawdziwym facetem, tym bardziej, ze po szkole planujemy wspolne zycie.
Obiecał mi pomoc w szkole (skończył ta samą co ja) i przy dziecku. Mówi, że bedzie to przezywal razem ze mną i wie, ze damy sobie radę, w koncu on ma pracę i czuwa nad wszystkim
Rozmawialam o tym z mamą, jest wyrozumiala i powiedziala, że testy sie czesto mylą, i tak moglo byc w moim przypadku, jesli robilam go 12 dni po zaplodnieniu :?
Tym bardziej martwi mnie fakt ciąży, bo dopiero za rok zdaję maturę i obawiam sie szkoły ale tez obawiam sie ciąży, ponieważ mam jej obiawy:
- mdłości ranne i wieczorne
- czeste oddawanie moczu
- zachcianki (mimo iż male i wczesniej tez sie zdarzaly)
- no i brak okresu
Co mi radzicie, skoro test wyszedl pozytywnie, czy mogl sie mylic?
Co mam robić???

Liczę na szybką odpowiedź!
Pozdrawiam

dodaj do znajomych
Wizytówka Czarnaaa:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Spontaniczna
-> gaduła
->
Wysłano: Pon Sty 16, 10:40 cytuj

Tak jak powiedziała mama test mógł się mylić...
Na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze ze dwa dni na miesiączkę jeżeli nadal jej nie będziesz mieć wizyta u lekarza bedzie najlepsza. Jeżeli chcesz zrób jeszcze ze dwa testy ciążowe (zazwyczaj powinno sie kupować dwa). Dobrze że masz wyrozumiałą mamę i dobrego chłopaka. 3m się

Miłość, choć ślepa i głucha, idzie gdzie zechce i czego chce słucha...
dodaj do znajomych
Wizytówka Spontaniczna:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Czarnaaa
-> młodzik
->
Wysłano: Pon Sty 16, 10:42 cytuj

dzieki za rady
Będę cierpliwie czekać, jesli nie dostanę okresu do konca tego tygodnia ide z mamą do ginekologa, on coś pomoże
Nie martwie sie ciążą, tylko tym niepokojem, jest, czy nie ma :?
Pozdr!

dodaj do znajomych
Wizytówka Czarnaaa:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
kasienka156
-> ekspert
->
Wysłano: Pia Sty 20, 17:39 cytuj

test ciążowy! a wymioty na pewno wystepują. tylko ja jej nie rozumiem... ma 13 lat i juz To zrobiła. ona chyba sama siebie nie szanuje

Gdziekolwiek Jesteś To Zawsze Celem Bicia Mego Serca :*

Mmm.. Zakochana^^

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

www.kasienka156.fotka.pl
www.zuza156.fotka.pl
dodaj do znajomych
Wizytówka kasienka156:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
gosia2
-> młodzik
->
Wysłano: Pia Cze 16, 19:56 cytuj

Witam! Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinie?
Mam 30 dniowe cykle (czasem bywają parę dni dłuższe lub krótsze). 1 czerwca miałam miesiączkę, która trwała jak zwykle 4 dni + 4 dni małego plamienia. Na drugi dzień rano po miesiączce współżyłam z mężem bez zabezpieczenia. Nie pierwszy raz, tak od razu po miesiączce. Wiem, że jest wtedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, ale...
Jednak tym razem mój cykl miesiączkowy rozregulował się (prawdopodobnie przez wyjazd i zmianę klimatu) i już 11.06. (czyli 2 dni po współżyciu) miałam objawy jajeczkowania: ból brzucha oraz szklisty i ciągliwy śluz. Po 3 dniach ból ustąpił (standard), a śluz mam taki sam aż do dziś. Od wczoraj już bolą mnie piersi. Wszystko tak szybko się toczy... Proszę o Wasze zdanie na ten temat. Jak sądzicie, jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciąże? Wiem, że plemniki mogą przeżyć ok. 3-5 dni. Testu nie chce robić, poczekam do następnej miesiączki lub jej braku Napiszcie co o tym sadzicie. Cieplutko pozdrawiam!

dodaj do znajomych
Wizytówka gosia2:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Diablica
-> fanatyk
->
Wysłano: Sob Cze 17, 07:47 cytuj

gosia2 a co szkodzi zrobić test? Nie lepiej mieć pewność niż czekać?

...
dodaj do znajomych
Wizytówka Diablica:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Kulka
-> młodzik
->
Wysłano: Pia Cze 30, 15:37 cytuj

Masz racje laska jest walnieta ze pieprzy sie w tym wieku/ widac ze nie robi to z miłosci a z czystej przyjemności... ma szczescie jednak ze ma ciebie i jej tak nie zostawisz. Pierwsze objawy po dwoch tygodniach wystepuja, jesli bedzie jej niedobrze, wymioty i w goóle ołabienia no to nic innego to znaczy ze wpadła i sama sobie na to zasłuzyła jak bezmyslnie to zrobiła! a co dalej to zalezy od niej czy np. chce tego dziecka czy nie! Jak tak to niech powie o tym rodzicom bo i tak i tak sie dowiedza jak brzuch jej sie powiekszy. A jak nie bedzie chciała no to nie wiem... aborcja jest zakazana w kraju wiec nie wiem niech sie walnie w brzuch to poroni no ale to tez niebezpieczne jest! ale jakby juz zaszła no to... niech nie odbiera zycia temu dzieciątku bo one niczemu winne a w koncu jest czescia jej.
A mysle ze ty nie jestes tak nierozsadna i NIGDY ale to PRZENIGDY tego nie zrobisz w tym wieku... bo to troche wstyd... pa pa pozdrawiam

dodaj do znajomych
Wizytówka Kulka:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną

Aby móc korzystać z szybkiej odpowiedzi musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć za darmo tutaj.

załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz

forum.57.pl - kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione
polecamy: sms na dobranoc, programy, tapety na pulpit, ściąga, gry online, fotoblog
zasilenia simplus, salon fryzjerski rzeszów, Strony WWW Rzeszów, muzyka