Witaj gość! Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się całkowicie za darmo.
Login 57.pl:      Haslo:      zapamiętaj    

Szukaj:       statystyki  |  regulamin
Forum dyskusyjne  /  Zdrowie i uroda  /  Odstające uszy
 załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
Autor wiadomości Treść wiadomości
Daria=)
-> młodzik
->
Wysłano: Pia Paz 14, 09:38 cytuj

siemka wszystkim! moim problemem sa odstające uszy czy jest jakas mozliwosc zeby to zmienic oprocz operacji plastycznych? jakie fryzury moge nosic przy odstajacych uszach? najlepiej przeslijcie przykladowe zdjęcia fryzur

dodaj do znajomych
Wizytówka Daria=):   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
nina3344
-> gaduła
->
Wysłano: Pia Paz 14, 10:06 cytuj

ha z tym to ja nie wiem ale rzadko spotykam dziewczyny z odstajacymi uszami. ja bym sobie chodziła w rozpuszczonych wlosach. u nas np. w klasie to chłopaki maja odstające uszy...

"..książe ze bajki?"
dodaj do znajomych
Wizytówka nina3344:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
sylwunia71
-> młodzik
->
Wysłano: Pia Paz 14, 21:24 cytuj

Ja w przeciwienstwie do kolezanki znam wiele dziewczyn z odstajacymi uszami... one najczesciej chodzą w rozpuszczonych włosach... nie wiem jak mam Ci poradzić do tego, aby je zmienić bez operacji przykro mi... Każdy z nas stara się pokochać siebie takim jakim jest

Trzeba umieścić się na zewnątrz siebie,na granicy łez.
dodaj do znajomych
Wizytówka sylwunia71:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
bavacki
-> stały bywalec
->
Wysłano: Sob Paz 15, 07:02 cytuj

nie przejmuj sie u mnie w klasie kolezanka tez ma i ma proste wlosy do ramion i elegancko jej jest zakrywaja a nawet jak czasem wyjdzie ucho zza wlosow to elegancko to wyglada... a poza tym nie znam sie na fryzurach dla mnie najlepsza jest łysość

---> Żyj i pozwól żyć, walcz dumnie i umieraj z honorem!!!

dodaj do znajomych
Wizytówka bavacki:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Pieczareczka
-> młodzik
->
Wysłano: Sob Paz 15, 14:08 cytuj

odstające uszy to nie koniec świata . Fryzury .. no popierazm większośc komentujących .. najlepiej jest w rozpuszczonych. Emm słuchaj .. mam pare kolezanek .. które mawiaja sobie , że maja odstające uszy .. moze poprostu troche przesadzasz ,a twoje uszka wcale nie sa odstające . Mam kolege z naprawde odstajacymi uszami ..jek znajde to moge pokazać ci zdjęcie ten dopiero ma odstajace uszy .. Plastuś :] poprostu
wiesz jak on sobie radził z tymi uszyskami - przyklejał plasterkami .. ale nie radze
To było sztraszne .. i z biedaka wszyscy się śmieli :] .. zapuścił włosy .. i teraz jest metalem .. ( niezłym)

"Nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury."
dodaj do znajomych
Wizytówka Pieczareczka:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Słonko
-> fanatyk
->
Wysłano: Sob Paz 15, 16:20 cytuj

Odstające uszy - nie przejmuj się - ludzie mają większe problemy. Posłuchaj znam chłopaka, który ma odstające uszy - naprawdę odstające - i co z tego? Znajomi w ogóle tego nie zauważają, nie ma on z tego powodu żadnych przykrości, dlatego, że jest super gościem, jest fajny ma fajny charakter i tylko to się liczy, a nie jego odstające uszy. Zapomnij o nich, a przestaną one być problemem.

Pszczółki to robią, muchy to robią, motyle też to robią, a może my też to zrobimy?... eeee zapomnij o tym... my i tak nigdy nie nauczymy się latać...
dodaj do znajomych
Wizytówka Słonko:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
bavacki
-> stały bywalec
->
Wysłano: Nie Paz 16, 07:59 cytuj

zgadzam sie ze Słonko niepotrzebnie wyolbrzymiasz problem przyjdzie czas ze milo i sama bedziesz smiala sie z tego a ci co sie smieja zapusci bo nie wyglad sie liczy a wnetrze a uszy to uszy nie wazne jakie sa...

---> Żyj i pozwól żyć, walcz dumnie i umieraj z honorem!!!

dodaj do znajomych
Wizytówka bavacki:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Daria=)
-> młodzik
->
Wysłano: Nie Paz 16, 08:24 cytuj

a jakie moge sobie robic fryzury zeby miec związane wlosy? bo caly czas nosze rozpuszczone wlosy, zaczyna mi sie to nudzić =P

dodaj do znajomych
Wizytówka Daria=):   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Pieczareczka
-> młodzik
->
Wysłano: Nie Paz 16, 10:29 cytuj

A to to chyba już inny problem :] żeby zasłonić odstające uszy, najlepszym sposobem są rozpuszczone włosy, jeśli Cie to nudzi :] łooh to juz nie mam pomysłu jak Ci pomóc. mozna jakieś dwie kiteczki luźno związane czy coś w tym stylu.
A może jakiś tapir. rozpuszczone włosy, ale na kazdy dzień w innym stylu, raz tapir, raz proste, kręcone, karbowane itd

"Nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury."
dodaj do znajomych
Wizytówka Pieczareczka:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Słonko
-> fanatyk
->
Wysłano: Nie Paz 16, 17:42 cytuj

Hmmm sposoby uczesania? A może coś takiego:

Te rysunki ja malowałam, więc trochę nie bardzo są, ale nie o to chodzi tylko o to, że:
1. Tu mamy coś takiego, że robimy wysoko upiętego kucyka (może być upięty też normalnie lub włosy mogą być upięte w jakikolwiek sposób) i jak widać na główce mamy taką opaskę, którą można kupić w każdym praktycznie sklepie i w każdym kolorze. Nie chodzi o to, by ona chroniła uszy przed zimnem, bo to jest tylko taka cienka, zgrabna opaska, tylko o to, by ona lekko trzymała uszka przy główce, bo jak widać na rysunku jest ona założona na końcówki uszu - to naprawdę fajnie wygląda (nie tak jak na rysunku hehe).
2. Tutaj jest coś podobnego, z tym, że uszka są przytrzymywane przez włosy. W tym przypadku włosy muszą być związane nisko, ale po związaniu ich tak można pozostawić w kitce, można później spinką czy też wsuwkami upiąć je do góry tworząc na 100 sposobów koczki, upięcia itp. itd.
Spróbj. Pozdrawiam.

Pszczółki to robią, muchy to robią, motyle też to robią, a może my też to zrobimy?... eeee zapomnij o tym... my i tak nigdy nie nauczymy się latać...
dodaj do znajomych
Wizytówka Słonko:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
martunia113
-> fanatyk
->
Wysłano: Pon Paz 17, 14:52 cytuj

Ja nie rozumiem. :? Wszyscy mówicie żeby zakryć odstające uszy najepiej mieć rozpuszczone włosy, a moja koleżanka (też ma odstające uszy) kiedy jakiś kolega albo koleżanka zdejmie jej gumkę z włosów to tak jakby "panikuje" i zbiera włosy rękami?!?!

Dusza nie ma prawa do miłości, zanim nie zacznie kochać; otrzymuje miłość, kiedy ma miłość.
dodaj do znajomych
Wizytówka martunia113:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
mała
-> młodzik
->
Wysłano: Wto Lis 08, 18:20 cytuj

Przeciez sa takie opaski
Sa swietne! Czasem chodze w takich, a nie mam odstajacych uszów, nie sa tylko na zime, na lato tez je robia (rózowe rzadza )
A tak na marginesie nie powinnas miec kompleksów Ja dałam se juz na luzzz...
i staram sie nie myslec o moich wadach Ale podziwiam cie, ze umiesz o tym rozmawiac,
bo ja nie potrafiłabym... Pozdro

http://img409.imageshack.us/my.php?image=img1nr.jpg
dodaj do znajomych
Wizytówka mała:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
bradpitt2
-> młodzik
->
Wysłano: Czw Mar 02, 20:00 cytuj

Mnie też denerwują moje odstające uszy. Kurka, czasami mam je gdzieś i jest mi dobrze, a czasami chciałbym, aby były normalne Ludzie patrza na wygląd i bzdety typu tylko wnętrze się liczy uważam za małe kłamstewko. Napisałem małe kłamstweko, bo oczywiście wnętrze jest ważne! Jedną żecz zawdzięczam swoim uszom - poczucie humoru Myślę, że to dzieki nim (hehe co ja pisze hihi) rozwinąłem w sobie żartobliwe podejście do życia. A no zapomniałem o dokuczaniu: było to w gimnazjum, ludzie którzy mnie nie lubili, no i mieli słabo pofałdowany mózg. Nie przypominam sobie jednak, żeby to mnie mocno dołowało, jakiś taki beztroski byłem hehe. Ale teraz zastanawiam się nad operacją plastyczną, aby troche je przybić do łebka. Myśle, że wtedy będzie mi się lepiej żyło, a na pewno łatwiej. A wy co myślicie o takich przedsięwzięciach?

Łada, mój ukochany samochód
dodaj do znajomych
Wizytówka bradpitt2:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Kszoczanka
-> moderator
->
Zła Dziewczyna
Wysłano: Czw Mar 02, 21:04 cytuj

Operacja? Możesz tego żałować Ja bym nie robiła... Nikt nie jest przecież doskonały. To że masz odstające uszy to nie koniec świata i mało osób zwraca na to uwagę Nie przejmujcię się tak bardzo swoim wyglądem którego nie ma jak za bardzo odwrócić w domowy sposób. To że ktos ma odstające uszy, zadarty nos, krótszą rękę czy nogę, wysokie czoło, małe palce, biust czy szerokie biodra nie jest czymś takim okropnym jak utrata wzroku, słuchu smaku itd. Przyzwyczajcie się do swoich niedoskonałości a nawet czasem musicie potrafić się z nich śmiać. Naprawdę uważam że najlepiej zostawić to w spokoju i żyć dalej. Przecież jak już pisano wyżej można to troszkę skorygować opaskami itd. Pokochajcie siebie takimi jakimi jesteście

I want to give you some love!
Uki :*
dodaj do znajomych
Wizytówka Kszoczanka:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Wielki Marian
-> maniak
->
Wysłano: Czw Mar 02, 21:41 cytuj

Nasze niedoskonałości czynią nas wyjątkowymi.

dodaj do znajomych
Wizytówka Wielki Marian:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną

Aby móc korzystać z szybkiej odpowiedzi musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć za darmo tutaj.

załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz

forum.57.pl - kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione
polecamy: sms na dobranoc, programy, tapety na pulpit, ściąga, gry online, fotoblog
zasilenia simplus, salon fryzjerski rzeszów, Strony WWW Rzeszów, muzyka