Witaj gość! Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się całkowicie za darmo.
Login 57.pl:      Haslo:      zapamiętaj    

Szukaj:       statystyki  |  regulamin
Forum dyskusyjne  /  Seks na poważnie  /  Sex z dziewicą
 załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
Autor wiadomości Treść wiadomości
mlody1141
-> zaawansowany
->
Pozytywnie... ;)
Wysłano: Nie Wrz 30, 15:10 cytuj

No więc mam takie pytanie do starszych osób na forum gdzie najlepiej jest uprawiać seks z dziewicą wiadomo że jak się błonę przebije to krew leci no więc gdzie najlepiej by było zrobić ten pierwszy raz żeby wszystko nie zostało zakrwawione ażeby dziewczyna sie na to zgodziła (bo w wannie wątpię żeby się zgodziła) może na łóżku tylko je nakryć jakimiś ręcznikami co się potem wywali i jeszcze jedno pytanie jaką pozycje w seksie proponujecie z dziewicą żeby mieć pewność że błonę się jej przebije. Ja sądzę że może na tak zwanego jeźdźca. Pozdrawiam

dodaj do znajomych
Wizytówka mlody1141:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
asiaQQQ
-> młodzik
->
Wysłano: Nie Wrz 30, 15:18 cytuj

Młody, aleś walnął... ciekawa jestem co by powiedziała Twoja dziewczyna gdybyś przykrył łóżko ręcznikami...
Po pierwsze - przy przebiciu błony nie musi wcale lecieć krew.
Po drugie - krew się spiera.

dodaj do znajomych
Wizytówka asiaQQQ:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
mlody1141
-> zaawansowany
->
Pozytywnie... ;)
Wysłano: Nie Wrz 30, 15:28 cytuj

Spiera jak nie zaschnie ale jak zaschnie to się nie spierze, a jak jest świeża to trzeba do zimnej wody i dopiero spierać bo inaczej też nie zejdzie...

dodaj do znajomych
Wizytówka mlody1141:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
asiaQQQ
-> młodzik
->
Wysłano: Nie Wrz 30, 15:33 cytuj

cytuj:
Spiera jak nie zaschnie ale jak zaschnie to się nie spierze

Spiera się, uwierz mi. Wrzucasz do pralki na najniższą temperature i spierze się na 100%

dodaj do znajomych
Wizytówka asiaQQQ:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
elta
-> fanatyk
->
I love TRANCE!
Wysłano: Nie Wrz 30, 19:00 cytuj

cytuj:
wiadomo że jak się błonę przebije to krew leci

jezu nastepny :/ gdzie wy (faceci) to kuzwa wyczytaliscie? :| na necie czy co? NIE ZAWSZE MUSI LECIEC KREW! przez te bajki moj facet teraz nie do konca mi wierzy, ale to inna sprawa.

a i co do spierania to ja tez nie wiem na jakim Ty swiecie zyjesz. moze jeszcze w czasie kiedy pralo sie recznie [co] MLODY!!! teraz wszystko spierzesz, a krew to juz w ogole

Wszystko, co kocham, traci na wartości połowę, jeśli nie ma Cię obok mnie, aby dzielić to ze mną...

Skarbie ;*
dodaj do znajomych
Wizytówka elta:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Baffi_ON
-> młodzik
->
KOCHAĆ = CIERPIEĆ
Wysłano: Nie Wrz 30, 20:14 cytuj

chłopie na łóżku normalnie przecież z panny nie leci tyle krwi... to nie rzeźnia... a jak sie zaplami to nic... woda z piana załatwi wszystko choć myślę ze nie powinno... a jaka pozycja klasyczna... choć lepiej dla panny jak by było na jeźdźca wtedy siada i sama powolutku tyle ile może bezboleśnie parę podejść i po sprawie

JEBAĆ ZAKŁAMANE LASKI!!!
KLIKNIJ A COS ZOBACZYSZ
MOJA FOTKA
dodaj do znajomych
Wizytówka Baffi_ON:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
mlody1141
-> zaawansowany
->
Pozytywnie... ;)
Wysłano: Pon Paz 01, 15:27 cytuj

cytuj:
a jaka pozycja klasyczna... choć lepiej dla panny jak by było na jeźdźca wtedy siada i sama powolutku tyle ile może bezboleśnie parę podejść i po sprawie

Tylku Baffi ON odpowiedział mi na 2 moje pytanie o tej krwi co się nie spiera mówię bo mój brat był na imprezie niedawno i się trochę tam bili i komuś z kolanka zaj**ał i miał całe spodnie w krwi i mu zaschło i nie zeszło potem ma nadal ślad krwi może nie jakiś czerwony ale bladą czerwień i niczym sie nie dało sprać nawet w pralce ani w zimnej wodzie no w niczym potem to już nawet cytryna próbowaliśmy i innymi wynalazkami dlatego mówię że krew się nie spiera może jak się ktoś namęczy to spierze ale bardzo trudno jest takie plamy usunąć

dodaj do znajomych
asiaQQQ
-> młodzik
->
Wysłano: Pon Paz 01, 15:41 cytuj

cytuj:
miał całe spodnie w krwi i mu zaschło i nie zeszło potem ma nadal ślad krwi może nie jakiś czerwony ale bladą czerwień i niczym sie nie dało sprać nawet w pralce ani w zimnej wodzie no w niczym potem to już nawet cytryna

Może po prostu na początek spodnie potraktowane były ciepłą wodą... wtedy nie spierze sie. A zresztą co ja się będe kłócić...

dodaj do znajomych
Karolcia
-> guru
->
Wysłano: Pon Paz 01, 17:11 cytuj

Ech krew niekoniecznie się leje po przebiciu błony a jak już to tak jak to Baffi napisał to nie jest rzeźnia daj spokój chcesz laske na 1 raz zrobić jazde i ręczniki podkładac bo się boisz? jak dziecko ze mnie krew nie lała się ani trochę... A co do pozycji to ja proponuję Ci na jeźdzca - my taka z chłopakiem pozycję zachowaliśmy i było cudownie. Jesli boisz się w domu to na łące ale no jednak lepiej w domu na 1 raz bo po 1 wygodniej na łóżku i postaraj się o klimat i zeby byliście wyluzowani- bo stres jest złym przewodnikiem wtedy

... Roses, are covering your face
And with my mind I\'m calling out for you
But all that\'s left are
Roses, covering your face
But you cannot hear me ...

B.
dodaj do znajomych
Wizytówka Karolcia:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
mlody1141
-> zaawansowany
->
Pozytywnie... ;)
Wysłano: Pon Paz 01, 22:47 cytuj

Noo Karolcia Ty dałaś mi wyczerpującą odpowiedź która mnie satysfakcjonuje nacisnął bym pomogła ale nie ma takiej opcji

dodaj do znajomych
EDDy
-> młodzik
->
Wysłano: Wto Paz 02, 00:17 cytuj

Ziomek, jesli chodzi o:
1wszy raz (to bardzo wyjątkowy motyw, pamietaj, że kobieta tego nie zapomni więc musi byc extra)
krew? - to na lajcie, czasami są przypadki krwawienia ale w małych ilościach) ale w razie "W" jakiś papier toaletowy, ręczniczek, czy chusteczke możesz mieć... jak w takim stresie jesteś...
w łóżku (wygoda to podstawa) szczególnie Dla wartościowej Ci kobiety.
pozycja? klasyczna, powoli i płytko... lecz przed wkładaniem radze rozgrzac kobiete dłuższą i gorącą graą wstępną...

życze kosmicznych orgazmów...
pzdr

dodaj do znajomych
Wizytówka EDDy:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
kotr
-> młodzik
->
Wysłano: Wto Paz 02, 09:22 cytuj

Obłóż łóżko gazetami... xD
Krwawienie jest tylko w skrajnych przypadkach a nawet jeśli to nie 20l a troszke
Zrób miłą atmosferę wiesz świece, czerwone aksamitne prześcieradło itp. xD
Powodzenia i nie obkładaj ręcznikami ani niczym bo krew się łatwo spiera...

dodaj do znajomych
Wizytówka kotr:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
secret000
-> młodzik
->
Przeszłość oddzielić grubą kreską.
Wysłano: Wto Paz 02, 10:44 cytuj

Z krwią nie ma problemu, żeby się sprała
Kiedyś leciała mi krew z nosa gdy spałam, jak sie rano obudziłam poduszka była we krwi.
I co normalnie sie sprało

\" Miłość rodzi się w spojrzeniu, ale dojrzewa w uśmiechu, tym uśmiechu,
którym porozumiewacie się bez słów, a który oboje tak dobrze rozumiecie, który mówi :
jestem tu z tobą .. i zawsze będę." .
dodaj do znajomych
Wizytówka secret000:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
Karolcia
-> guru
->
Wysłano: Wto Paz 02, 16:12 cytuj

Najlepiej zebyś zadbał o to zeby nie było własnie żadnych czynników stresujących m. in. kogos w domu... Na 1 raz to nie jest ciekawa opcja gdy za ścianą są rodzice i w każdym momencie mogą wpaść z ciastkami więc wiesz ;] starzy wyjeżdżają, robisz jakies szamanko dobre, ktore również rozbudza zmysły, milutka kapiel z dodatkiem plynu o cudnym miłosnym zapachu a potem powolutku, bez pospiechu, bez nerwów zaczynasz dzialać. A co dokładnie to może wiesz jeśli nie, a chcesz jakieś cenne rady to wal smiało do mnie na PW lub gg. W końcu jestem kobieta i wiem co oczekuje od chłopaka W sumie co do pozycji do obydwie tzn na jeźdzca i klasyczna sa dobre na 1 raz, jednak jak już wybierzesz klasyczna to polecam pod tyłek partnerki włożyc jakąś poduszkę, lepsze wejście i w ogóle i staraj się być wyluzowanym i zeby ona też.

... Roses, are covering your face
But all that\'s left are
Roses, covering your face
But you cannot hear me ...

B.
dodaj do znajomych
Wizytówka Karolcia:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
elevincia91
-> młodzik
->
Nie opowiadaj mi o woli Twojej JA
Wysłano: Nie Lis 04, 14:26 cytuj

facet...
tjaaa...
nie zawsze ta krew leci
a jak już to jej nie ma tak dużo, choćbyś masakrę meksykańską urządził!!!

Przepraszam...
wiem, że czasem..
wiem,że czasem mówię rzeczy,
których nie rozumiem,
wiem, tak bardzo chcę
a nie idzie życie mi
dodaj do znajomych
Wizytówka elevincia91:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną

Aby móc korzystać z szybkiej odpowiedzi musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć za darmo tutaj.

załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz

forum.57.pl - kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione
polecamy: sms na dobranoc, programy, tapety na pulpit, ściąga, gry online, fotoblog
zasilenia simplus, salon fryzjerski rzeszów, Strony WWW Rzeszów, muzyka