Witaj gość! Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się całkowicie za darmo.
Login 57.pl:      Haslo:      zapamiętaj    

Szukaj:       statystyki  |  regulamin
Forum dyskusyjne  /  Trudne pytania  /  Czy utrata dziewictwa boli?
 załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz
Autor wiadomości Treść wiadomości
Pomocna Dłoń
-> młodzik
->
Wysłano: Nie Maj 07, 17:10 cytuj

Boje sie mojego pierwszego razu, mysle ze dojrzalam do pierwszego razu. Slyszalam ze od kolezanek ze utrata dziewictwa boli. Wiec jak to z tym jest. Czy boli podczas napierania szybkiego lub wolnego. Podajcie jakie sa najlepsze pozycje aby jak najmniej bolalo?
I jakie to moze byc miejsce?

Zawsze udzielam pomocy
dodaj do znajomych
Wizytówka Pomocna Dłoń:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
ghazghull
-> młodzik
->
Wysłano: Nie Maj 07, 19:52 cytuj

Pomocna Dłoń napisal/a:

I jakie to moze byc miejsce?

no... chyba nie w tyłek nie? chyba że mam już chore skojarzenia;]

Światełko na końcu tunelu to pociąg jadący w naszą stronę.

www.szamany.forumer.pl - moje forum ;]
dodaj do znajomych
Wizytówka ghazghull:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
MaDzIa-_-
Wysłano: Nie Maj 07, 20:22 cytuj

Jesli jestes odpowiednio przygotowana np. poprzez pieszczoty to utrata dziewictwa nie boli wcale a wcale Najlepiej na pierwszy raz pozycja klasyczna i tak, zeby Twoj partner byk delikatny jak na 1 raz Nie skupiaj sie na bolu, bo spiecie wcale nie pomaga podczas kochania sie Staraj sie byc max wyluzowana i skup sie na przyjemnosci Pzd:*

^^Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Ciebie kochać:*^^
Kszoczanka
-> moderator
->
Zła Dziewczyna
Wysłano: Pon Maj 08, 06:45 cytuj

Boże przecież sie można zabić

Stracenie dziewictwa nie boli w każdym przypadku i nie w każdym przypadku musi pojawić się krew. Po pierwsze. To zależy jaką masz błonę a po drugie to też zależy od faceta aby był delikatny i żeby ten wasz pierwszy raz nie trwał Bóg wie ile bo później będzie Cię boleć

Następnie jak już będziesz to robić to nie myśl o tym czy już ją przebił czy nie. Po co? Skup się na przyjemności z tego płynącej, bo nie ma sensu w tym czasie zawracać sobie głowy. Wczuj się w klimat.

Pozycje? Hmm. Poczytaj kamasutre. Znajdziesz ją na internecie wystarczy w gogle wpisać owe zagadnienie.

Życzę powodzenia i wiele przyjemności płynącej z Twojego pierwszego razu.

Acha i nie martw się że Wasz pierwszy raz nie będzie taki jaki sobie zaplanowałaś, że nie będzie Twoim z marzeń. Wiele kobiet za swój pierwszy raz uważają ten 2-gi gdyż 1-wszy może być niewypałem na pełnej linii

I want to give you some love!
Uki :*
dodaj do znajomych
Wizytówka Kszoczanka:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
roOoza
-> fanatyk
->
Wysłano: Pon Maj 08, 11:34 cytuj

Dzizys ghazghull Ty to masz gadanie Buaahahha, ale dobrze powiedziales

Noooo, utrata dziewidztwa nie zawsze boli, mozesz sie przygotowac na to, ze jak bedziesz w trakcie ciagle myslala Jezus, to juz, juz?? OOO chyba czuje bol, boze czy to juz?? To wtedy napewno bedzie Cie boleć :wink: :wink: tak jak Kszoczek powiedziała, wszystko zależy od rodzaju błony, a jakiego rodzaju jest Twoja, mozna zaobserwować podczas wkładania tamponu Jezeli wsuwa sie latwo i nie boli to raczej stosunek tez bolec nie bedzie, no gorzej jak boli Najlepiej na 1 raz chyba, zbyt mocno nie napierac a raczej delikatnie i powoli ja w ogole mialam taka fajna sytuacje, ze myslalam, ze juz nie jestem dziewica i w ogole sie nie spodziewalam bolu, dlatego jak przyszlam do domu i zobaczylam krwotok to nie wiedzialam co sie dzieje

Oczy są zwiercadłem duszy...
dodaj do znajomych
Wizytówka roOoza:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
schnapii
-> fanatyk
->
Wysłano: Pon Maj 08, 16:16 cytuj

No nie wiem za moich czasów to wszystko było napisane w kolorowych pisemkach dla nastolatek i nikt takich pytan nie zadawał.
Jak napisały dziewczyny boleć nie musi, więc ja tylko dodam, ze co do miejsca to zgadzam się z ghazghull :wink: . A jeśli chodzi o lokum to komfortowo, standardowo, w ciszy i spokoju.

I miss you so...
dodaj do znajomych
Wizytówka schnapii:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
sancho
-> maniak
->
Wysłano: Pon Maj 08, 16:44 cytuj

pozycja na stojaka, plecami przyparta do sciany.

"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."
dodaj do znajomych
Wizytówka sancho:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
SpinKa
Wysłano: Nie Lis 05, 14:29 cytuj

zalezy od błony mnie troszke bolało ale dało się to przezyć nie każda kobiete boli a ten bół straszny znów nie jest

angel_eczek
-> guru
->
One day we`ll die...
Wysłano: Pon Lis 06, 08:39 cytuj

Dzieci nie mające zielonego pojęcia o seksie biora sie za niego, a żeby uzupełnić swoje wiadomosci na ten temat pytają o to na forum. Boże widzisz i nie grzmisz.

Utrata dziewictwa cholernie boli, ale najmniej boli po 24 roku zycia. Wierz mi

"One day we`ll die, your love will stay as long as mine. You are all my life, it was fine to love you. You`ll be on my mind forever..."

dodaj do znajomych
Wizytówka angel_eczek:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
MaDzIa-_-
Wysłano: Czw Lis 09, 14:53 cytuj

Mnie nie bolalo mimo iz nie mam wiecej niz 24 lata.

angel_eczek
-> guru
->
One day we`ll die...
Wysłano: Czw Lis 09, 17:20 cytuj

cytuj:
Mnie nie bolalo mimo iz nie mam wiecej niz 24 lata.

MaDzIa ja w moim poście sie nabijałam, nie pisałam poważnie.

Jedne dziewczyny boli, inne nie. Jeste wiele czynników na to wpływajacych m.in. to czy jesteś wystarczająco rozluźniona czy też spięta. Poboli poboli i przestanie.

"One day we`ll die, your love will stay as long as mine. You are all my life, it was fine to love you. You`ll be on my mind forever..."

dodaj do znajomych
Wizytówka angel_eczek:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
MaDzIa-_-
Wysłano: Czw Lis 09, 17:27 cytuj

Aaa to przepraszam angel_eczek nie zrozumialam

Wszystko jak juz mowilam zalezy od organizmu dziewczyny, od rodzaju blony.

marciack
-> młodzik
->
Wysłano: Pia Maj 16, 22:14 cytuj

Czy jeśli sie robi palcówkę można przebić błonę?

dodaj do znajomych
Wizytówka marciack:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
riddick
-> młodzik
->
KurczakRyżKreatynaZrobiąZCbSku...syna
Wysłano: Pia Maj 16, 22:47 cytuj

Zależy z jaką siłą.
Jeśli mocną - tak.
Jeśli lekką - nie.

Nie mam konta na FOTCE!

Proszę o wpisy w księdze gości!
dodaj do znajomych
Wizytówka riddick:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną
kasienka156
-> ekspert
->
Wysłano: Sob Maj 17, 15:35 cytuj

Wszystko zalezy od dziewczyny, moze też od pozycji.

Gdziekolwiek Jesteś To Zawsze Celem Bicia Mego Serca :*

Mmm.. Zakochana^^

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

www.kasienka156.fotka.pl
www.zuza156.fotka.pl
dodaj do znajomych
Wizytówka kasienka156:   o mnie | zdjęcia | co o mnie myślą | księga gości | znajomi | wyślij wiadomość prywatną

Aby móc korzystać z szybkiej odpowiedzi musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć za darmo tutaj.

załóż nowy temat   załóż nową sondę   odpowiedz

forum.57.pl - kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione
polecamy: sms na dobranoc, programy, tapety na pulpit, ściąga, gry online, fotoblog
zasilenia simplus, salon fryzjerski rzeszów, Strony WWW Rzeszów, muzyka